Salon Villa

Jsme velice rádi, že jsme mohly spolupracovat právě s Jakubem Vytiskou, který na nás zapůsobil především svoji profesionalitou. Vždy jsme se shodli v našich názorech o celkovém vzhledu stránek. S výsledkem jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme každému, kdo chce mít originální a zajímavé stránky, které každého zaujmou.

Sylva Šrútková
Salon Villa

Complet San s.r.o.

Pro vytvoření firemních stránek jsme si vybrali Jakuba Vytisku. Velmi si ceníme individuálního přístupu, a rychlé orientace v našem oboru. Stránky jsou zpracované na vysoké profesionální úrovni, přesně vystihují požadavky naší firmy a pro návštěvníky jsou přehledné. Reakce na změny a potřeby, které jsme nadnesli, byli vždy vstřícné a velmi rychlé. Po spuštění stránek se výrazně zlepšila naše pozice a viditelnost firmy v oboru. Tento posun předčil naše očekávání. Spolupráci Jakubem Vytiskou mohu jen doporučit.

Zdeňka Povolná Bergmanová
Complet San s.r.o.

Bronislava Londinová

Vzhledem k referencím jsem oslovila Jakuba Vytisku ohledně vytvoření webových stránek pro své obchody se spodním prádlem. A to i přes to, že nejsem z Liberce, nýbrž z Chomutova. Jako laik nerozumím této problematice a proto jsem byla mile překvapena z celkového přístupu a vstřícnosti při řešení mých nestandardních požadavků.

Webové stránky jsou přehledné, graficky moc pěkné a působí velmi čistě. Spolupráce s cobnet.cz byla pro mě příjemná, na profesionální úrovni. Velmi oceňuji vedle odbornosti také vstřícnost a přesnost při osobním jednání i při jednání na dálku. Děkuji a těším se na další spolupráci v podobě školení, kteréJakub Vytiska rovněž nabízí a které hodlám využít.

Bronislava Londinová

Bronislava Londinová
Bronislava Londinová

Bc. Michal Smolka

Spolupráce s Jakubem Vytiskou byla naprosto perfektní. Velmi příznivé ceny, profesionalita, veškeré požadavky byly splněny k mé naprosté spokojenosti.

Bc. Michal Smolka
ClariceBridal

Stagefashion

Jakuba Vytisku mohu doporučit všem zákazníkům, kteří ve svém výběru preferují rychlost realizace zakázky, vysokou profesionalitu a osobní přístup. Sám jsem byl překvapen, že Jakub Vytiska mi toto vše zajistil při zachování velmi příznivé ceny.

FORSA FASHION s.r.o.
FORSA FASHION s.r.o.

Ing. Petr Kotek, Ph.D.

Mile mě překvapila profesionalita v jednání Jakuba Vytisky. Velmi rychle se zorientoval v námi nabízených službách na stránkách www.energysim.cz se mu podařilo zvýšit návštěvnost cílové skupiny, kterou vždy aktuálně potřebujeme oslovit. Velmi kladně také hodnotím rychlé jednání i mimo pracovní dobu a to i o víkendech (i když to dlouhodobě nedoporučuji – volný čas by měl být svatý k nezaplacení). Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, kteří potřebují vytvořil kvalitní webové stránky a naladit veškeré SEO, SEF i kampaně na sociálních sítích.

Jana Vitoušková

S Jakubem Vytiskou mám velmi dobré zkušenosti. Stránky jsou velmi přehledné a graficky velmi vydařené. Zároveň nabízí velmi snadnou ovladatelnost, která mi umožňuje si příspěvky a galerii fotek spravovat sama. Stránky mi slouží jako skvělá prezentace mé tvorby a byly mi již mnohokrát pochváleny za jejich profesionální vzhled. Při jakýchkoliv nejastnostech či připomínkách mi byla vždy okamžitě poskytnuta pomoc. S webovými stránkami jsem velmi spokojena a mohu je doporučit všem, kteří hledají profesionální přístup, rychlé a ochotné jednání a spokojenost s konečným výsledkem, který předčil mé očekávání. Děkuji.

Jana Vitoušková - Miss IT
Jana Vitoušková

Jana Huková

Děkuji za profesionální přístup, milé vystupování a dobré rady s pochopením pro problematiku předškolního vzdělávání. Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky a snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení s výhledem do budoucnosti. Vytvořením nového reprezentativního a přehledného vzhledu našich stránek jsme chtěli především rodičům zjednodušit přístup k informacím, aktualitám, fotogalerii a plánovaným akcím naší školky. Kladné ohlasy rodičů nás přesvědčily, že Jakub Vytiska splnil své zadání na jedničku.